10 februari 2021 - 09:20 - Marokko
In Casablanca is een winkelcentrum in aanbouw met de grond gelijk gemaakt omdat het niet voldeed aan de stedenbouwkundige regels. Er werd door de autoriteiten besloten om de gebouwen te slopen zodat ze weer kunnen worden opgebouwd volgens de oorspronkelijke plannen.
Een inspectiecommissie bestaande uit ambtenaren van de wilaya en het Stedelijk Agentschap, ontdekte dat de bouwwerkzaamheden niet voldeden aan de planningsregels. Niet alleen voldeden de gebouwen zelf niet aan de voorschriften, ze stonden ook niet op de plek die van tevoren was vastgelegd, meldt Assabah.
Om te bespreken wat er met de bouwwerken moest gebeuren is er een vergadering gehouden op het hoofdkantoor van het Stedelijk Agentschap waarbij vertegenwoordigers van de lokale autoriteiten en ambtenaren van de Algemene Inspectie van het Ministerie van Binnenlandse Zaken aanwezig waren. Tijdens de bijeenkomst werd unaniem besloten om de onvoltooide bouwwerken te slopen en te herbouwen.
Gevaarlijk dik: zo scoort Marokko in Afrikaanse obesitas-ranking
Amine Harit: €350.000 per maand om op de bank te blijven
Vrij maar nog steeds in gevaar: kroongetuige Nabil B. verlaat gevangenis
Marokko neemt krachtig standpunt in tegen Israël na aanval op Qatar
Is er echt olie bij Dakhla?
Textiel, luchtvaart,... Turkse investeerders storten zich op Marokko
Gevaarlijk dik: zo scoort Marokko in Afrikaanse obesitas-ranking
Is er echt olie bij Dakhla?
Marokkaan keert na 22 jaar terug om leraar te bedanken met Umrah
Rivaliteit Marokko Algerije: de bittere geschiedenis
Tientallen nieuwe cannabisproducten op de markt in Marokko
Marokko verslaat Spanje in watermeloenstrijd
Marokko pakt misbruik dienstauto’s keihard aan
Strategische verbinding versterkt positie Nador West Med