10 februari 2021 - 09:20 - Marokko
In Casablanca is een winkelcentrum in aanbouw met de grond gelijk gemaakt omdat het niet voldeed aan de stedenbouwkundige regels. Er werd door de autoriteiten besloten om de gebouwen te slopen zodat ze weer kunnen worden opgebouwd volgens de oorspronkelijke plannen.
Een inspectiecommissie bestaande uit ambtenaren van de wilaya en het Stedelijk Agentschap, ontdekte dat de bouwwerkzaamheden niet voldeden aan de planningsregels. Niet alleen voldeden de gebouwen zelf niet aan de voorschriften, ze stonden ook niet op de plek die van tevoren was vastgelegd, meldt Assabah.
Om te bespreken wat er met de bouwwerken moest gebeuren is er een vergadering gehouden op het hoofdkantoor van het Stedelijk Agentschap waarbij vertegenwoordigers van de lokale autoriteiten en ambtenaren van de Algemene Inspectie van het Ministerie van Binnenlandse Zaken aanwezig waren. Tijdens de bijeenkomst werd unaniem besloten om de onvoltooide bouwwerken te slopen en te herbouwen.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht