24 januari 2022 - 21:00 - Sport
De voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond FRMF, Fouzi Lekjaa, zal de komende wedstrijd van de Atlas Leeuwen bijwonen. Marokko behoort tot de 16 teams die aan de volgende kwalificatieronde deelnemen. Op dinsdag 25 januari speelt Marokko tegen Malawi.
Fouzi Lekjaa zal aanwezig zijn om de Marokkaanse spelers aan te moedigen, die er reikhalzend naar uitzien om door te gaan naar de kwartfinales. De voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond vertrok zaterdag naar Kameroen, waardoor hij dezelfde dag de loting voor de play-off fase van de Wereldbeker 2022 in Qatar (Afrikaanse zone) miste.
Lees ook: Afrika Cup: Marokko verslaat de Comoren en plaatst zich voor 8ᵉ finale
Marokko bereikte de 8e finale van de Afrika Cup Kameroen 2022 dankzij overwinningen op Ghana (1-0) en de Comoren (2-0) en een gelijkspel tegen Gabon (2-2). De Atlas Leeuwen voeren groep C aan met 7 punten.
Lees ook: Marokko tegen Malawi in 8e finale Afrika Cup 2022
Malawi begon in groep B met een nederlaag tegen Guinee (1-0) voordat het Zimbabwe met 2-1 versloeg en gelijk speelde met Senegal.
Officieel: PCR-test niet meer verplicht om naar Marokko te reizen
Grote hoeveelheden lithium ontdekt in Marokko
Gratis huisvesting voor families martelaren in Marokko
Guardia Civil vraagt om meer politie aan grenzen Sebta en Melilla
Ryanair heeft slecht nieuws voor Marokkaanse klanten
Marokkaanse ambassade in Bagdad binnenkort weer open
Tarik Khbabez verliest op knockout van Plazibat
Tyjani Beztati wint op knock-out en behoudt wereldtitel
Younes Belhanda: "Probleem Marokkaans elftal is Halilhodzic"
Kylian Mbappé imiteert Achraf Hakimi’s accent (video)
Marokkaanse Joseph Lasiri klaar voor volgend gevecht
Vahid Halilhodzic ontmoet Noussair Mazraoui in Amsterdam
Noussair Mazraoui tekent bij Bayern München
Hakim Ziyech in het vizier van verschillende clubs