15 juli 2024 - 23:50 - Marokko
In Tanger ligt het busbedrijf Alsa onder vuur vanwege verschillende problemen, waaronder kapotte airconditioning in de bussen tijdens de hittegolf.
"De bussen van Alsa zijn veranderd in rijdende sauna’s omdat de airco’s kapot zijn of niet werken", klaagt Ahmed Berraho, gemeenteraadslid in Tanger. Volgens hem is het leveren van werkende airconditioning vastgelegd in het contract met Alsa, dat inmiddels is afgelopen. Berraho is kritisch over het feit dat het contract tijdelijk is verlengd "zonder dat wij op de hoogte zijn gebracht van de voorwaarden van deze verlenging".
Lees ook: Prijsstijging openbaar vervoer Marrakech zorgt voor onrust
Berraho hekelt ook "de afwezigheid van de toezicht- en controlecommissie onder leiding van de burgemeester". "We hebben als gemeenteraadsleden sinds mei veel gesproken over de voorbereidingen op de zomer en de noodzaak om goede diensten te leveren in deze periode", voegt hij eraan toe. Volgens het gemeenteraadslid zijn de problemen al eerder aangekaart, maar is er niets mee gedaan. Dit zorgt voor veel ongemak bij de reizigers, vooral tijdens de hittegolf.
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokkaanse politici naar buitenland gevlucht
Moulay Hassan ontmoet Palestijnse kinderen in Tetouan (video)