Zoeken

Bus uit Marokko bij zwaar verkeersongeval betrokken in Spanje

5 maart 2017 - 15:50 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Bij een zwaar verkeersongeval in het Spaanse Puerto Lumbreras bij Murcia is donderdag een Marokkaanse vrouw omgekomen.

Het ongeval gebeurde op de A7 snelweg toen een vrachtwagen tegen de bus knalde waarin het slachtoffer zat. De bus kwam terug van Marokko en stond aan de kant met pech.

Bij het ongeval raakten twee andere Marokkanen lichtjes gewond en werden naar het Rafael Méndez de Lorca ziekenhuis afgevoerd. Dat bericht persagentschap MAP. Het busbedrijf heeft een andere bus gestuurd om de passagiers die ongedeerd bleven naar Frankrijk te vervoeren.

Meerdere verantwoordelijken van het consulaat van Marokko in Valencia werden naar Murcia gestuurd om de slachtoffers en hun familie’s bij te staan.

Lees meer

Drie gendarmes komen om bij zwaar verkeersongeval in Marokko

Bij een zwaar verkeersongeval op de nationale weg Nr1 nabij de gemeente Abaynou in de regio van Guelmim, zijn donderdag drie leden van de Koninklijke Gendarmerie omgekomen.

Drie doden en 19 gewonden bij vreselijk ongeval in Figuig

In het Marokkaanse Figuig zijn zaterdag drie mensen omgekomen en raakten negentien anderen gewond bij een zwaar verkeersongeval.

Veel doden en gewonden bij zwaar verkeersongeval in Tetouan (foto’s)

Bij een zwaar verkeersongeval tussen een bus en een vrachtwagen nabij Tetouan zijn vandaag 3 doden en 23 gewonden gevallen.

Marokkaan omgekomen bij zwaar ongeval in Spanje

Een 20-jarige Marokkaan is zaterdagochtend bij een verkeersongeval in Torre Pacheco bij Murcia in Spanje omgekomen.

Zeven doden bij zwaar verkeersongeval in Settat

Zeven mensen zijn zondag bij een zwaar verkeersongeval tussen Settat en El Borouj omgekomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team