Zoeken

Drie gendarmes komen om bij zwaar verkeersongeval in Marokko

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Bij een zwaar verkeersongeval op de nationale weg Nr1 nabij de gemeente Abaynou in de regio van Guelmim, zijn donderdag drie leden van de Koninklijke Gendarmerie omgekomen.

Het ongeval gebeurde rond 14:45 uur toen een vrachtwagen en de auto van de gendarmes tegen elkaar botsten. In de auto zaten twee andere passagiers die gewond raakten.

Persagentschap MAP vernam van de plaatselijke autoriteiten dat de lichamen van de slachtoffers naar het militair ziekenhuis in Guelmim waren gebracht. De gewonden werden in hetzelfde ziekenhuis opgenomen.

De politie heeft een onderzoek gestart naar de oorzaak van het dodelijk ongeval.

Lees meer

Auto en vrachtwagen knallen tegen elkaar op Marokkaanse snelweg, drie doden

Bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Taza en Fez zijn vrijdagavond drie mensen omgekomen.

Drie doden bij frontaal ongeval in Guelmim

Bij een ernstig verkeersongeval op de nationale weg N1 nabij Guelmim zijn vrijdag vier mensen omgekomen en raakten twee anderen ernstig gewond.

Dode en tientallen gewonden bij zwaar ongeval in Salé

Bij een zwaar verkeersongeval tussen een openbaar vervoer bus en twee auto’s in het Marokkaanse Salé zijn één dode en tientallen gewonden gevallen.

Bus uit Marokko bij zwaar verkeersongeval betrokken in Spanje

Bij een zwaar verkeersongeval in het Spaanse Puerto Lumbreras bij Murcia is donderdag een Marokkaanse vrouw omgekomen.

Zeven doden bij zwaar verkeersongeval in Settat

Zeven mensen zijn zondag bij een zwaar verkeersongeval tussen Settat en El Borouj omgekomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team