25 april 2017 - 16:30 - Marokko
In het Marokkaanse Figuig zijn zaterdag drie mensen omgekomen en raakten negentien anderen gewond bij een zwaar verkeersongeval.
Het ongeval gebeurde nabij de gemeente Bouchaouen. Volgens de plaatselijke autoriteiten verloor de chauffeur van een vrachtwagen die mensen terugbracht van een wekelijkse markt de controle over zijn voertuig.
Volgens persagentschap MAP werden de gewonden voor de eerste zorgen naar een zorgcentrum in Talsint vervoerd alvorens naar het provinciaal ziekenhuis van Figuig te worden overgebracht. Politie doet onderzoek naar de oorzaak van het ongeval.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Chefchaouen zijn zondag twee mensen omgekomen en raakten zes anderen gewond.
Bij een verkeersongeval in de regio van Errachidia zijn dinsdag vijf mensen omgekomen en raakten een twintigtal anderen gewond.
Bij een verkeersongeval met een busje op de weg tussen Safi en Sebt Gzoula zijn zaterdag drie doden en 37 gewonden gevallen.
Bij een zwaar verkeersongeval tussen een bus en een vrachtwagen nabij Tetouan zijn vandaag 3 doden en 23 gewonden gevallen.
Bij een dramatisch busongeval nabij Khenifra in Marokko zijn maandag 14 mensen omgekomen en 37 anderen gewond geraakt.
Bij een brand in een appartement in het Marokkaanse Azilal zijn zaterdagochtend drie mensen omgekomen en raakten vier anderen gewond.
Bij een zwaar verkeersongeval op de nationale weg Nr1 nabij de gemeente Abaynou in de regio van Guelmim, zijn donderdag drie leden van de Koninklijke Gendarmerie omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse El Hajeb zijn drie mensen om het leven gekomen.
In de nacht van woensdag op donderdag zijn drie mensen ter hoogte van Harhora bij Rabat, bij een zwaar verkeersongeval omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval in Tanger zijn zaterdagochtend drie doden en veertien gewonden gevallen.