8 juli 2017 - 19:30 - Marokko
Ali El Asri, Kamerlid van de PJD partij, overleefde enkele dagen geleden een zwaar verkeersongeval.
De parlementariër knalde in de nacht tegen een tractor die aan de kant geparkeerd stond op de nationale weg N8, ook wel de “dodenweg” genoemd vanwege de vele dodelijke ongevallen die er gebeuren.
Het lid uit Taounate werd volledig platgedrukt in zijn auto. Dat hij het ongeval overleefde is een echte wonder, aldus Alyaoum24.
De bewoners van Taounate hebben aan het ministerie van Transport gevraagd om snel in te grijpen en de weg te renoveren. Een must wanneer men weet dat dagelijks 14.000 voertuigen de N8 gebruiken.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval tussen een openbaar vervoer bus en twee auto’s in het Marokkaanse Salé zijn één dode en tientallen gewonden gevallen.
Na de richkid met zijn Ferrari zorgt een gelijkaardige zaak voor controverse in Marokko. De zoon van een Kamerlid heeft zondag onder invloed van alcohol een zwaar...
Zeven mensen zijn zondag bij een zwaar verkeersongeval tussen Settat en El Borouj omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval tussen een bus en een vrachtwagen nabij Tetouan zijn vandaag 3 doden en 23 gewonden gevallen.
De zoon van het Marokkaanse Kamerlid die op 11 juni een zwaar verkeersongeval in Rabat veroorzaakte blijft in de gevangenis.
Een 11-jarig Marokkaans jongetje is zondagavond bij een zwaar verkeersongeval in het Italiaanse Ferrada di Moconesi bij Genua omgekomen.
In de nacht van woensdag op donderdag zijn drie mensen ter hoogte van Harhora bij Rabat, bij een zwaar verkeersongeval omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse Salé zijn dinsdagavond zestien mensen gewond geraakt.
Op de nationale weg N6 tussen Guercif en Taddart heeft donderdag een zwaar verkeersongeval plaatsgevonden.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Spaanse Puerto Lumbreras bij Murcia is donderdag een Marokkaanse vrouw omgekomen.