31 december 2019 - 14:00 - Marokko
Alsa Citybus heeft besloten om exclusief vrouwelijke buschauffeurs in te zetten op de rit naar de luchthaven van Rabat-Salé.
Het bedrijf heeft voor vrouwen gekozen vanwege hun professioneel en serieus werk maar ook hun zachtheid. Een juiste keuze gezien het groot aantal buitenlanders die de buslijn gebruiken.
L’Economiste bericht dat de Spaanse groep twee bussen tussen 6 uur en 23 uur heeft ingezet tussen het treinstation Rabat-Agdal en de luchthaven, met een halte van enkele minuten bij het treinstation Rabat Stad.
De rit duurt ongeveer 35 minuten en kost 25 dirham. Taxis vragen voor dezelfde rit gemiddeld 100 dirham. Hanane, één van de drie aangeworven bestuursters, stelt "heel tevreden" te zijn met haar nieuwe baan. Vroeger werkte ze als vrachtwagenchauffeur voor een landbouwbedrijf in Fez.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt