12 mei 2021 - 19:00 - Cultuur
In een video van de gemeente Rotterdam is te zien hoe burgemeester Ahmed Aboutaleb en de wethouders voor de campagne Rotterdam #SWINGALONG, vrolijk staan te swingen op songfestivalmuziek.
Een zeldzaam beeld, de Marokkaans-Nederlandse Burgemeester van Rotterdam, Ahmed Aboutaleb, die aanstekelijk danst samen met de wethouders van de gemeente. Het dansje is onderdeel van de internationale Eurovisie Songfestivalcampagne ’Rotterdam #SWINGALONG’.
Met deze actie wil de gemeente Rotterdam zoveel mogelijk mensen samenbrengen in de aanloop naar het muziekfestival. Het Eurovisie Songfestival loopt dit jaar van dinsdag 18 mei tot en met zaterdag 22 mei in Rotterdam Ahoy.
De #SWINGALONG campagne loopt tot 6 juni en wordt via sociale media verspreid. Via die kanalen worden fans over de hele wereld opgeroepen om ook een eigen dansvideo in te sturen. In de dagen rondom het Eurovisie Songfestival worden deze dansvideo’s levensgroot geprojecteerd op het World Port Building, een gebouw van 124 meter hoog aan de Wilhelminapier in Rotterdam.
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Woede over rederij Balearia op Marokko-route
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Douzi trekt grens na online roddels over privéleven
Latifa Raafat onthult cruciale rol Koning Hassan II in haar leven
Grote Bollywood-productie in Marokko opgenomen
Zangeres Vitaa openhartig over haar leven als moslima
Historische kaart legt ongelofelijke reis Ibn Battuta vast
Amerikaanse realitysterren strijken neer in Marokko
Releasedatum Mocro Maffia spin-off ’Tonnano’ bekend
Sandra Oh schittert in vintage kaftan op filmaffiche ’Good Fortune’