Buitenlander wil in Tanger met cannabis op repatriëringsvlucht stappen
De politie heeft op de Ibn Battuta luchthaven in Tanger een Fransman van Algerijnse afkomst gearresteerd voor drugssmokkel.
6 februari 2020 - 12:10 - Marokko
Een Fransman is maandagnamiddag bij de grensovergang van Bab Sebta gearresteerd met ruim 343 kilo hasj in zijn auto. Dat gebeurde tijdens een gezamenlijke actie van de Marokkaanse politie en de douane.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de drug ontdekt dankzij de inzet van speurhonden.
De hasj was in verborgen ruimtes in de carrosserie van het voertuig verstopt en was bestemd voor de Europese markt.
De 47-jarige bestuurder, een Fransman van Marokkaanse afkomst, werd gearresteerd en aan de politie in Tetouan overgedragen voor verdere onderzoek.
Lees meer
De politie heeft op de Ibn Battuta luchthaven in Tanger een Fransman van Algerijnse afkomst gearresteerd voor drugssmokkel.
Twee verdachten zijn vrijdag in Marokko door de politie in gearresteerd met ruim 500 kilo hasj in hun voertuigen.
Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is dinsdag in de haven van Tanger in het noorden van Marokko aangehouden met 460 kilo cannabis in zijn auto.
Een antidrugsactie van de verschillende veiligheidsdiensten heeft tot de inbeslagname geleid van ruim zeven ton drugs in het zuiden van Marokko.
Twee Franse vrouwen zijn afgelopen zondag door de veiligheidsdiensten op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor internationale drugssmokkel.