4 februari 2020 - 17:50 - Marokko
Twee Franse vrouwen zijn afgelopen zondag door de veiligheidsdiensten op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor internationale drugssmokkel.
De eerste vrouw werd gearresteerd bij haar aankomst in de terminal, terwijl de tweede vrouw in de passagiershal werd aangehouden.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zijn de twee vrouwen van 21 en 22 jaar van Marokkaanse afkomst en wilden ze op een vlucht naar Parijs stappen.
Een controle van hun bagage leidde tot de vondst van 290 plakken cannabis met een totaal gewicht van 29 kilo. De drug was in kleine verborgen ruimtes in hun reiskoffers verstopt.
Beide vrouwen werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. De politie heeft een onderzoek gestart naar de herkomst van de drug.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs