Gezochte Saoedische prins in Mdiq gearresteerd
Een Saoedische prins die door zijn land werd gezocht is enkele dagen geleden in het noord Marokkaanse Mdiq gearresteerd.
- Marokko
De Marokkaanse politie heeft woensdag in Tanger een gezochte Brit gearresteerd. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Interpol had op vraag de Amerikaanse autoriteiten op 17 juli een internationaal arrestatiebevel tegen de 49-jarige hacker uitgevaardigd.
De Brit, ook de kleine Madoff genoemd zou honderden investeerders hebben opgelicht via valse bitcoin platforms van zijn in 2014 opgerichte bedrijf « Bar Works ».
Volgens bronnen van AFP zou Renwick Haddow op die manier ruim 5 miljoen dollar hebben gestolen en naar bankrekeningen in Marokko en Mauritius hebben gestuurd.
De Brit werd na zijn arrestatie naar Salé overgebracht waar de rechtbank over zijn uitlevering zal besluiten. Haddow riskeert 20 jaar gevangenisstraf in de Verenigde Staten.
Lees meer
Een Saoedische prins die door zijn land werd gezocht is enkele dagen geleden in het noord Marokkaanse Mdiq gearresteerd.
De politie heeft in de afgelopen dagen in Tanger een bekende drugsdealer en veertien prostituees opgepakt
Een Britse onderdaan tegen wie Frankrijk een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd is in Marrakech gearresteerd.
Een 79-jarige Amerikaan tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd is eind vorige week in Tanger gearresteerd.
Marokko heeft Renwick Haddow aan de Verenigde Staten uitgeleverd. De Brit wordt ervan verdacht investeerders voor 36 miljoen dollar te hebben opgelicht.