Zoeken

Gezochte Britse hacker in Tanger gearresteerd

29 juli 2017 - 15:45 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De Marokkaanse politie heeft woensdag in Tanger een gezochte Brit gearresteerd. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Interpol had op vraag de Amerikaanse autoriteiten op 17 juli een internationaal arrestatiebevel tegen de 49-jarige hacker uitgevaardigd.

De Brit, ook de kleine Madoff genoemd zou honderden investeerders hebben opgelicht via valse bitcoin platforms van zijn in 2014 opgerichte bedrijf « Bar Works ».

Volgens bronnen van AFP zou Renwick Haddow op die manier ruim 5 miljoen dollar hebben gestolen en naar bankrekeningen in Marokko en Mauritius hebben gestuurd.

De Brit werd na zijn arrestatie naar Salé overgebracht waar de rechtbank over zijn uitlevering zal besluiten. Haddow riskeert 20 jaar gevangenisstraf in de Verenigde Staten.

Lees meer

Dader valse bommelding in Errachidia gearresteerd

Een luchtverkeersleider op de luchthaven van Errachidia werd zondag door de politie gearresteerd na een valse bommelding.

Gezochte Saoedische prins in Mdiq gearresteerd

Een Saoedische prins die door zijn land werd gezocht is enkele dagen geleden in het noord Marokkaanse Mdiq gearresteerd.

Door Frankrijk gezochte Brit in Marrakech gearresteerd

Een Britse onderdaan tegen wie Frankrijk een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd is in Marrakech gearresteerd.

Politie Tanger pakt drugsdealer en prostituees op

De politie heeft in de afgelopen dagen in Tanger een bekende drugsdealer en veertien prostituees opgepakt

Franse Marokkaan met ruim 100 kilo hasj betrapt

Een Franse Marokkaan is afgelopen zondag bij de Frans-Spaanse grens gearresteerd met een grote hoeveelheid hasj in zijn auto.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team