Zoeken

Door Frankrijk gezochte Brit in Marrakech gearresteerd

15 februari 2018 - 12:40 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een Britse onderdaan tegen wie Frankrijk een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd is in Marrakech gearresteerd.

Volgens de DGSN werd de verdachte door Frankrijk voor internationale drugshandel gezocht. Hij werd op de luchthaven van Marrakech aangehouden.

De 39-jarige verdachte stapte net van een vlucht uit Doha. Zijn naam verscheen in de lijst van gezochte mensen. Daaruit bleek dat Frankrijk in 2014 tegen hem een arrestatiebevel had uitgevaardigd. Een tweede Europees arrestatiebevel was in 2016 uitgevaardigd voor drugssmokkel in verschillende Europese landen.

De man werd in bewaring gesteld. Justitie zal in de komende dagen over zijn uitlevering aan Frankrijk beslissen.

Lees meer

Door Interpol gezochte Franse Algerijn in Marokko opgepakt

Een Franse onderdaan van Algerijnse afkomst werd woensdagavond in Marokko gearresteerd. Frankrijk had een internationaal arrestatiebevel tegen hem uitgevaardigd.

Gezochte crimineel in Tetouan gearresteerd

De politie heeft woensdagavond in Tetouan een gevaarlijke crimineel gearresteerd. De man heeft een zware strafblad en wordt van diefstal, functiediefstal, fraude en oplichterij...

Gezochte Deen in Tanger gearresteerd

Een Deense man tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is dinsdag door de politie in Tanger in het noorden van Marokko gearresteerd.

Door Interpol gezochte Fransman in Marokko aangehouden

Een Fransman tegen wie Frankrijk via Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is deze week door de politie in Marokko gearresteerd.

Frans-Algerijnse voortvluchtige in Marrakech opgepakt

Een Frans-Algerijnse voortvluchtige die door Frankrijk werd gezocht, is donderdagnamiddag in Marrakech gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team