Zoeken

Britse ambassadeur in Marokko klaagt opnieuw over Royal Air Maroc

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Thomas Reilly, Britse ambassadeur in Marokko, heeft opnieuw kritiek geuit op Royal Air Maroc op sociale media.

De ambassadeur klaagde over de vertraging van zijn vlucht en de gewoonte van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij om de passagiers zonder uitleg te laten.

"In Casablanca, wachtend om mijn vlucht van Royal Air Maroc naar het Verenigd Koninkrijk. De vlucht is met twee uur vertraagd, geen enkele uitleg over deze vertraging.", schreef de Britse diplomaat op Twitter.

In een ander bericht hekelt Thomas Reilly de reden die veel later door Royal Air Maroc werd gegeven, met name de weersomstandigheden in Londen, dit terwijl "het 9°c en helder is in Londen".

Wanneer een andere sociale mediagebruiker opmerkte dat dergelijke vertragingen ook veel voorkomen bij Europese luchtvaartmaatschappijen en dat het dus "geen nieuws is omdat het een Marokkaans bedrijf is", antwoordde de ambassadeur dat hij niet de vertragingen hekelde maar het feit dat Royal Air Maroc deze vertragingen niet rechtvaardigt.

Het is niet de eerste keer dat de Britse ambassadeur in Rabat over Royal Air Maroc klaagt. In juni vorig jaar had hij al hard uitgehaald naar de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij nadat zijn vlucht was vertraagd en zijn bagage verloren.

Lees meer

Royal Air Maroc schrapt routes

Royal Air Maroc zal over enkele dagen binnenlandse vluchten hervatten. Eind deze maand zal de luchtvaartmaatschappij naar verwachting ook terug naar het buitenland beginnen...

Ambassadeur Groot-Brittannië woedend op Royal Air Maroc

Thomas Reilly, ambassadeur van Groot-Brittannië in Marokko, heeft in een bericht op Twitter hard uitgehaald naar de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc.

Royal Air Maroc opgeschud door pornoschandaal

Royal Air Maroc heeft besloten om twee bemanningsleden te schorsen na de verspreiding van foto’s met een pornoster in een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij.

Royal Air Maroc herneemt vluchten naar China

Royal Air Maroc had net zoals verschillende internationale luchtvaartmaatschappijen alle vluchten naar China tijdelijk geschrapt vanwege de uitbraak van het coronavirus.

Opening grenzen Marokko op 10 juli volgens Britse ambassadeur

Thomas Reilly, Britse ambassadeur in Rabat, heeft op Twitter aangekondigd dat de Marokkaanse autoriteiten de grenzen op 10 juli zullen heropenen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team