2 augustus 2019 - 10:12 - Marokko
Een ferry van de Spaanse rederij Balearia met passagiers aan boord, is woensdag tegen een containerschip nabij de haven Tanger Med gebotst.
Het ongeval tussen de veerboot Nápoles en het containerschip Carolina Star veroorzaakte veel materiële schade maar maakte geen slachtoffers.
De ferry vervoerde een groot aantal Marokkanen uit Europa die de zomervakantie in hun land van herkomst kwamen doorbrengen. Het vaartuig keerde leeg terug naar Algeciras en zal deze zomer niet meer kunnen worden ingezet.
Het is niet de eerste keer dat een bootongeval tussen Spanje en Marokko plaatsvindt. Vorig jaar was een boot afkomstig uit Italië en op weg naar Tanger Med tegen een andere boot in de haven van Barcelona gebotst. Meerdere Marokkaanse passagiers waren toen gewond geraakt.
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees