1 augustus 2019 - 12:50 - Marokkanen in het buitenland
In de komende dagen zal de Marokkaanse rederij Africa Morocco Link (AML) haar derde veerboot, de "Morocco Sun", ontvangen.
AML heeft reeds twee boten in dienst, de Morocco Star die tot 935 passagiers kan vervoeren en in 2017 werd gekocht, en de Amman met een capaciteit van 890 passagiers en 280 auto’s.
De groep bericht over de spoedige levering van de derde boot op Facebook. De Morocco Sun zal 11 keer per dag tussen Tanger Med en Algeciras varen en zal voornamelijk Marokkanen uit Europa vervoeren die hun land van herkomst bezoeken.
Wetenswaardig is dat de Morocco Sun reeds gekend is bij veel wereld-Marokkanen. Het gaat in werkelijkheid om de veerboot "Le Rif" die maandenlang in de Italiaanse haven van Genua aangemeerd bleef liggen door een slepend conflict.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Honderden Marokkanen uit diaspora vast in Marokko door onbekend document
Mocronado Akil werd verliefd op Leny: "Haar vader vond dat niet leuk"
Revolut mikt op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: opgelet voor bandentruc op Spaanse snelwegen!
Europa blokkeert geldtransfers Marokkaanse diaspora
Zes meter hoge golven leggen bootverkeer Marokko-Spanje lam
Douane deelt tips voor belastingvrij shoppen in Marokko
Vijf fiscale voordelen voor Marokkanen in het buitenland