22 november 2025 , 16:00 - Fouad Badel - Sport
Achraf Hakimi heeft een week van uitersten achter de rug. De vleugelverdediger van Paris Saint-Germain werd geëerd als Afrikaans Voetballer van het Jaar 2025, maar tegelijkertijd laaiden de geruchten over een transfer naar zijn oude club weer op. Dit gebeurde na een opmerkelijke uitspraak van zijn zaakwaarnemer, wat de aandacht afleidt van zijn huidige situatie bij PSG, waar hij revalideert van een blessure.
De 27-jarige Achraf Hakimi is momenteel bezig met zijn herstel. Hij liep een verstuikte enkel op door een tackle van Luis Diaz tijdens een Champions League-wedstrijd en traint deels met Nayef Aguerd. Desondanks werd zijn jaar 2025 bekroond met de prestigieuze Afrikaanse titel. Tijdens de ceremonie in Rabat toonde hij zich zeer dankbaar richting zijn familie en het Marokkaanse volk, met de intentie een voorbeeld te zijn voor jonge Afrikanen. Ook PSG-president Nasser Al-Khelaïfi was aanwezig en noemde Hakimi een "leider" en een van de "besten ter wereld".
Lees ook: Wanda Nara en Achraf Hakimi in koppel? Ex-man ondervraagt haar live op tv
Opmerkelijk genoeg herbevestigde de verdediger in februari zijn commitment aan de Parijse club nog met een contractverlenging tot 2029. Destijds gaf hij aan dat deze keuze voortkwam uit zijn overtuiging in het ambitieuze project en de speelstijl van de coach.
Tegen de achtergrond van deze langdurige verbintenis wekten recente uitspraken van zijn agent de nodige beroering. In een interview met het medium Sport Mediaset zorgde de zaakwaarnemer voor hernieuwde speculatie over een Madrileense terugkeer, ondanks het feit dat Hakimi nog jaren vastligt in Parijs.
Lees ook: Achraf Hakimi in selham en met step op CAF Awards (video)
De agent benadrukte dat Achraf Hakimi zich richt op zijn revalidatie en tevreden is bij zijn huidige werkgever. Toch liet hij de deur open voor een mogelijke overstap: "In het voetbal is niets onmogelijk en Real Madrid is zijn huis, waar hij bij de jeugdteams is begonnen". Deze publieke opmerking heeft de hypothese van een terugkeer naar Spanje nieuw leven ingeblazen.
Blessure, award en mogelijke transfer: de onrustige week van Achraf Hakimi
Marokko onthult ambitieus plan en unieke databases om WK 2030 te winnen
Marokko geeft grensovergang Bab Sebta facelift, zes maanden hinder
Schok bij CAF Awards: WK-winnaar Mohamed Ouahbi gepasseerd voor beste coach
Vastgoedprijzen in Tanger exploderen, middenklasse kan niet meer betalen
Binnenkort met de trein van Casablanca naar Parijs
Blessure, award en mogelijke transfer: de onrustige week van Achraf Hakimi
Marokko onthult ambitieus plan en unieke databases om WK 2030 te winnen
Schok bij CAF Awards: WK-winnaar Mohamed Ouahbi gepasseerd voor beste coach
PSV vreest voor Marokkaanse spelers door Afrika Cup
Wanda Nara en Achraf Hakimi in koppel? Ex-man ondervraagt haar live op tv
Marokko-Brazilië speelt historische halve finale op WK U17: uur en zenders
Marokko en Nederland op ramkoers bij WK-loting
Ongekende opmars: Marokko neemt 11e plek op FIFA-ranking