Zoeken

Bendemeisje door politie doodgeschoten in Marokko

10 augustus 2015 - 18:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In het Marokkaanse Casablanca heeft de politie zondag een meisje doodgeschoten. De tiener was lid van een criminele bende.

Volgens de politie schoot de politie op de tiener na een achtervolging in de straten van de metropool.

Een politieman zag hoe een man rond 5 uur ’s morgens door de bende met sabels en messen werd bedreigd en van zijn spullen en auto werd beroofd.

Hij waarschuwde zijn collega’s en zette de achtervolging in. Na enkele minuten stopte de auto en stapten de jongeren uit om de agent te bedreigen. De politieman vuurde drie waarschuwingsschoten af. Toen dat niet hielp schoot hij op de bende en raakte het tienermeisje.

De andere bendeleden, vijf jongens en een meisje die onder invloed van alcohol handelden, werden enkele minuten later door zijn collega’s aangehouden.

Lees meer

Politie Tanger rolt criminele bende op voor diefstal met dood tot gevolg

De politie in Tanger heeft dinsdag een criminele bende opgerold. De vier leden van de bende worden verdacht van een diefstal met geweld en de dood tot gevolg.

Marokkaanse politieman doodt per ongeluk collega

In de Marokkaanse metropool Casablanca is een politieman dinsdag overleden na door zijn collega per ongeluk te zijn neergeschoten.

Marokkaanse politieman met molotovcocktail aangevallen

In het zuid-Marokkaanse Guelmim is een politieman dinsdag gewond geraakt toen hij met een molotovcocktail werd aangevallen.

Gewapende mannen bedreigen zwemmers op strand Al Hoceima

Een groepje gemaskerde mannen heeft enkele dagen geleden vakantiegangers op een strand in de regio van Al Hoceima met sabels bedreigd.

Bende gebruikte liftsters om weggebruikers te beroven in Marokko

De politie heeft in de regio van Rabat een bende opgerold die zich bezighield met het beroven van weggebruikers. De bende gebruikte liftsters om automobilisten en...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team