1 mei 2024 - 13:00 - Marokko
De politie heeft een bende aangehouden die toeristen in Marrakech beroofde. De bendeleden, die zich op motoren verplaatsten, gebruikten wapens niet om hun slachtoffers te beroven van tassen, sieraden en andere waardevolle voorwerpen.
In totaal werden 15 verdachten gearresteerd, waarvan 14 al bekend waren bij de politie. Zes van hen werden zondagavond op heterdaad betrapt tijdens een diefstal. De andere bendeleden werden na onderzoek geïdentificeerd en opgepakt.
Lees ook: Marokko: hoe de gendarmerie een dievenbende oprolde
De bende opereerde in populaire toeristische gebieden, zoals de wijk Hivernage. Ze maakten gebruik van de drukte om onopgemerkt tassen, sieraden en andere waardevolle voorwerpen van toeristen te stelen.
Lees ook: Bende autodieven opgerold in Nador, zestien arrestaties
Alle verdachten zijn in voorarrest geplaatst en zullen zich voor de rechter moeten verantwoorden. De arrestatie komt na een reeks diefstallen gericht op buitenlandse toeristen in de stad.
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko