27 januari 2022 - 09:40 - Wereld
Dmh, een rapper van Marokkaanse afkomst die in de Brusselse gemeente Schaarbeek woont, werd gearresteerd na een valse winkeloverval in Ukkel. Dit gebeurde tijdens de opnames van de clip van zijn nieuwste nummer "Traficanté". Dmh gebruikte een echt Duits machinegeweer uit de Tweede Wereldoorlog.
De nepoverval vond plaats op 16 januari in Ukkel, in de regio Brussel. Rapper Dmh en zijn twee vrienden planden de overval voor de videoshoot van zijn nieuwste nummer "Traficanté", met de hulp van een winkelbediende, terwijl de eigenaar van de winkel op vakantie was, meldt Bruzz.
Lees ook: Rapper Salim brengt A10 tot stilstand voor opname videoclip (video)
Ze braken in bij een Carrefour Express winkel en droegen daarbij capuchons en wapens. Een politiepatrouille betrapte het trio tijdens de overval, zonder door te hebben dat het om een nepoverval ging.
Lees ook: Opname videoclip rapper Don Bigg loopt uit op drama
Het voorval werd uiteindelijk niet als overval geregistreerd, maar de drie "nepovervallers" werden wel geïdentificeerd en gearresteerd. Ze hadden drie wapens, waarvan twee nep-vuurwapens en een echt Duits machinegeweer uit de Tweede Wereldoorlog, dat niet geladen was. Rapper Dmh en zijn twee vrienden werden ondervraagd en daarna weer vrijgelaten.
Russische diplomaat stelt Marokko gerust inzake graan
Frankrijk: ontvoering gemeld vanuit Marokko
Marokko verliest miljard euro per jaar door smokkel Sebta en Melilla
Marokkaan ontwerpt waterstof SUV ’NamX HUV’
Melilla: zakenlieden vragen heropening handelsdouane
"Wormen in tajine" op agenda Marokkaans parlement
Frankrijk: ontvoering gemeld vanuit Marokko
Melilla: zakenlieden vragen heropening handelsdouane
Sevilla Fashion Outlet breidt uit voor Marokkaanse klanten
Gerechtelijk onderzoek naar Sihame El Kaouakibi afgerond
Heropening grenzen: Spanje voert gezondheidsprotocol in
Mohamed kwam onder vrachtwagen naar Spanje en is nu maatschappelijk werker
Veel Marokkanen onder buitenlandse gezondheidswerkers in België
Sahara: Polisario blijft druk uitoefenen op Spanje