21 augustus 2021 - 20:20 - Wereld
De eerste resultaten van het forensisch onderzoek op het lichaam van Mounir, een 26-jarige jongeman die overleed na door de politie te zijn aangehouden in het Belgische Schaarbeek, zijn bekend.
Volgens Yannick De Vlaemynck, advocaat van de familie van Mounir, heeft het forensisch onderzoek aangetoond dat er geen derden betrokken zijn bij de dood van Mounir. Dit betekent dat het optreden van de politie niet de oorzaak is van het overlijden van de jongeman.
Lees ook: Mounir (26) overleden na politie-interventie in België
De procureur heeft echter besloten om te wachten op het toxicologisch rapport om een besluit te nemen in deze zaak. De familie van Mounir werd op de hoogte gebracht van de resultaten van de autopsie maar blijft twijfelen aan de omstandigheden waarin de jongeman is overleden.
Een klacht werd ingediend door de advocaten van de familie, die zich burgerlijke partij heeft gesteld en toegang eist tot het dossier van het onderzoek.
Onbetaalbare zomer: prijsstijgingen bederven vakantie in Marokko
Concert Latifa Raafat loopt uit de hand in Tanger (video)
Sterke euro maakt Marokko droombestemming voor Europeanen
’Sleuteldragers’ teisteren Martil
Marokkaanse plofkraakbende opgerold in Oostenrijk
Verkeerschaos bij ingang Nador, stad krijgt zwevende brug
Marokkaanse plofkraakbende opgerold in Oostenrijk
VN-rapporteur doet mee aan campagne voor vrijlating Nasser Zefzafi
Ibtissem en Mariam riskeren 17 jaar cel in Turkije na droomvakantie
Vlucht naar Marokko maakt noodlanding in Malaga
Repressie Marokkanen in Algerije door nieuwe wet?
Oekraïne aan Marokkanen: "Wordt geen kanonnenvoer voor Rusland"
Airbnb haalt Sahara weg van Marokko
Trump aan Mohammed VI: "VS blijft achter Marokko staan over Sahara"