4 mei 2023 - 12:00 - Marokko
Een bekende notaris uit de prefectuur Skhirat-Temara is gearresteerd en vastgezet in de El Arjat-gevangenis op verdenking van fraude en vervalsing.
Al Akhbar meldt dat de notaris wordt beschuldigd van het vervalsen van eigendomsoverdrachten van onroerend goed ter waarde van enkele honderden miljoenen dirham.
Lees ook: Notaris cel in voor oplichting van 11 miljoen dirham
De verdachte zou contracten hebben opgesteld en goedgekeurd voor de schenking van goederen aan twee erfgenamen van een rijke 80-jarige man, die al drie jaar bedlegerig is. Twaalf andere erfgenamen hebben aangifte gedaan bij de rechtbank.
Lees ook: Notaris gegijzeld door schuldeiser in Marrakech
De notaris zou eerder soortgelijke handelingen hebben verricht, waarvoor juridische stappen tegen hem zijn ondernomen. De Nationale Raad van Notarissen heeft hem meerdere keren geschorst.
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf