Vrouw in Tetouan overleden tijdens duiveluitdrijving
In Douar Beni Salah in het noord-Marokkaanse Tetouan is een veertigjarige vrouw vrijdag overleden tijdens een duiveluitdrijvingssessie.
18 april 2015 - 20:00 - Marokko
In de gemeente Sidi Abderrazak, regio Khemisset, heeft een zeventiger zijn vrouw vermoord omdat ze weigerde met hem te slapen.
Volgens Al Akhbar had de vrouw ’s avonds geweigerd om met haar echtgenoot een intiem moment te hebben. De gefrustreerde man wachtte tot zij sliep om haar vier maal met een bijl in de nek te slagen.
De politie werd gewaarschuwd en snelde samen met de Kaid, lokale verantwoordelijken en een ambulance ter plekke. Het slachtoffer werd bijna onthoofd in een plas bloed aangetroffen.
De bejaarde man werd in hechtenis genomen en zal na onderzoek worden berecht voor geweld met de dood als gevolg. Het slachtoffer laat zeven kinderen achter.
Lees meer
In Douar Beni Salah in het noord-Marokkaanse Tetouan is een veertigjarige vrouw vrijdag overleden tijdens een duiveluitdrijvingssessie.
In Fez is zondag een bejaard koppel omgekomen bij een gasontploffing in Bab Ftouh, wijk van de oude medina.
In de wijk Hay Hassani in Casablanca heeft de politie een vrouw gearresteerd die ervan wordt verdacht vijf baby’s te hebben verkocht en een zesde te vondeling te hebben gelegd.
Een jonge vrouw heeft vorige week in El Marsa nabij Laayoune haar man doodgestoken omdat hij steeds te laat thuis kwam.
Een bejaarde Spaanse vrouw is eind vorige week in de haven van Tarifa gearresteerd met hasj. De 77-jarige oma had 104 balletjes hasj op haar lichaam geplakt.