Bejaard Joods-Marokkaans koppel toch naar Israël vertrokken
Abdelhak Shalom en zijn vrouw Viessmann Mobidy zijn toch naar Israël vertrokken. Het bejaard Joods koppel werd na 46 jaar uit zijn appartement in Casablanca gezet.
31 maart 2015 - 19:06 - Marokko
In Fez is zondag een bejaard koppel omgekomen bij een gasontploffing in Bab Ftouh, wijk van de oude medina.
Volgens lokale autoriteiten zijn de slachtoffers een tachtiger en zijn zeventigjarige vrouw. De man overleed ter plekke terwijl zijn vrouw in het ziekenhuis aan haar verwondingen bezweek.
Afgelopen woensdag waren een 23-jarige vrouw, haar zoontje van 5 en een bejaarde vrouw eveneens bij een gasontploffing in Meknes omgekomen. De vader, 34, werd met ernstige brandwonden naar het Mohammed V ziekenhuis gebracht.
Beide ontploffingen worden door de politie onderzocht.
Lees meer
Abdelhak Shalom en zijn vrouw Viessmann Mobidy zijn toch naar Israël vertrokken. Het bejaard Joods koppel werd na 46 jaar uit zijn appartement in Casablanca gezet.
Een vrouw en haar pasgeboren baby zijn zaterdagochtend omgekomen bij een ongeval nabij het Marokkaanse Assa, regio Guelmim.
Bij een gasontploffing in een restaurant in de regio van Skhirat zijn maandag een dode en 54 gewonden gevalen.
Een Marokkaan heeft in het Italiaanse Castagnaro een heldendaad verricht door een bejaard koppel uit een brandend huis te halen.
In de nacht van maandag op dinsdag is een meisje in Ouezzane omgekomen na een gasontploffing. Vier mensen raakte ernstig gewond.