Zoeken

Vrouw vermoordt echtgenoot met hulp van minnaar in Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

In het Marokkaanse Azrou heeft een vrouw haar echtgenoot om het leven gebracht. De twee waren nog maar twee maanden getrouwd. Ze kreeg hulp van haar minnaar.

Assabah schrijft dat het slachtoffer in zijn slaap door zijn vrouw met een steen op het hoofd was geslagen. De minnaar van de vrouw dumpte daarop het lichaam van het slachtoffer op het dak van een traditionele oven.

De vrouw, in de dertig, vertelde tijdens het politieverhoor dat ze haar man zeven maal met de steen had geslagen. Ze legde ook uit dat ze al het bloed in de kamer waar de moord werd gepleegd hadden gekuist.

Reden van de moord zou een dwanghuwelijk zijn volgens de vrouw. Haar man was een goede vriend van haar broer, die haar zou hebben gedwongen met hem te trouwen. De vrouw had toen reeds een relatie met haar minnaar.

Lees meer

Marokkaanse verzint ontvoering om nacht met minnaar door te brengen

In het Marokkaanse Berkane heeft een 17-jarige jonge vrouw voor ophef gezorgd door een ontvoering te verzinnen. De jonge vrouw, getrouwd met een in Europa gevestigde Marokkaan,...

Marokkaan 30 jaar cel in voor moord schoonmoeder

De rechtbank van Meknes heeft een man tot dertig jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn toekomstige schoonmoeder.

Vrouw politieagent die man met collega bedroog springt door raam in Marokko

In het Marokkaanse Azemmour is de vrouw van een politieagent door een venster gesprongen, nadat ze was betrapt met een collega van haar man.

Vrouw dood na duiveluitdrijving in Marokko

Tijdens een uit de hand gelopen duiveluitdrijving is een vrouw om het leven gekomen in Agadir. De fkih die het exorcisme uitvoerde staat deze week terecht.

Vrouw in Marokko vermoordt man die te laat thuis komt

Een jonge vrouw heeft vorige week in El Marsa nabij Laayoune haar man doodgestoken omdat hij steeds te laat thuis kwam.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team