31 augustus 2022 - 09:40 - Sport
De Marokkaanse international Noussair Mazraoui heeft zich nog maar net aangesloten bij Bayern München en staat al nu al op een foto met zijn team die voor veel ophef zorgt op het internet. De speler heeft een Beierse outfit aan, maar heeft geen bierglas in zijn handen.
De Marokkaanse en Senegalese internationals Noussair Mazraoui en Sadio Mané poseerden voor een clubfoto van Bayern München in de traditionele oufit van de regio, maar zonder een Beiers biertje in de hand. Het evenement wordt elk jaar georganiseerd door het biermerk Paulaner, een sponsor van de Beierse club.
Lees ook: Moslimspelers mogen bij persconferenties EK bierflesjes weghalen
De twee ploegmaten zouden deze keuze gemaakt hebben omdat ze moslim zijn. Door te aanvaarden dat ze poseren zonder het bier vast te houden, toont Bayern München niet alleen zijn respect voor de religieuze diversiteit van de club, maar ook zijn respect voor de islamitische principes van moslimspelers.
Lees ook: Bierfestival gaat toch door in Casablanca
Vóór Noussair Mazraoui en Sadio Mané verschenen ook de Marokkaanse international Mehdi Benatia en zijn teamgenoten Xherdran Xhaqiri en Franck Ribery, alle drie moslims, zonder bier in de hand op de officiële Duitse clubfoto van 2015.
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren