16 maart 2013 , 01:25 - Mehdi Khabbouj - Sport
Badr Hari moest vrijdagavond het K-1 World GP tornooi vroegtijdig staken. De Marokkaan heeft vermoedelijk zijn voet gebroken.
Nog voor hij de ring betrad voor zijn tweede gevecht van de avond tegen Ismael Londt, moest Badr Hari het opgeven.
De Marokkaan werd volgens de omroeper in het stadion naar het ziekenhuis gebracht met een gebroken voet en moest dus noodgedwongen de halve finale aan zich voorbij laten gaan.
Hari won vrijdagavond in het K1 tornooi zijn eerste gevecht tegen Zabit Samedov op punten, en mocht door naar de halve finale. Hij zou in dat gevecht zijn voet hebben gebroken.
In Zagreb vocht Hari zonder sponsors. Wel stonden er de namen van zijn dochter Amber, zijn vriendin Estelle Cruijff en diens kinderen Joëlle en Maxim op zijn broek.
Faudel: "Ik heb Algerijnse roots, de Marokkaanse nationaliteit en we zijn één volk."
Walid Regragui verrast met reactie na Marokko-Mali
Hakim Ziyech deelt emotioneel bericht aan zijn moeder
Marokkaan wint rechtszaak en ziet belastingclaim van 3,5 ton verdwijnen
Voetbalfans brengen miljarden dirhams naar Marokko
Marokko scoort grote order, gaat concurrent Dacia Duster produceren
Walid Regragui verrast met reactie na Marokko-Mali
Hakim Ziyech deelt emotioneel bericht aan zijn moeder
Tunesisch elftal zoekt verbinding met Marokkanen in moskee Fez
Lamine Yamal verrast kinderen tijdens vakantie in Dubai
Dure koffie zorgt voor irritatie tijdens Afrika Cup in Marokko
Marokko regelt imam voor Algerijns elftal in hotel Rabat
Marokko grijpt naast vroege kwalificatie tegen Mali
Marouane Chamakh verrast burgemeester New York Zohran Mamdani met bijzonder cadeau