Badr Hari wint van Ignashov in Moskou
Badr Hari heeft vrijdagavond de Rus Alexey Ignashov verslaan tijdens het vechtsportevenement Legend 2 in Moskou
- Sport
Badr Hari vecht vandaag, vrijdag 8 november, tijdens het vechtsportevenement Legend 2 in Moskou, tegen de Rus Alexey Ignashov.
Hari en Ignashov ontmoetten elkaar voor het eerst in de ring in 2003 in Amsterdam. De Marokkaan verloor toen het gevecht. De tweede keer was in 2010 in Japan. Ditmaal won Hari wel.
In maart maakte Hari zijn comeback tijdens de K-1 World Grand Prix in Zagreb. Hij versloeg er Zabit Samedov in de kwartfinale. In mei stond Hari opnieuw voor Samedov in Moskou. Hij ging toen in de tweede ronde al neer. Ook Samedov vecht vandaag in Moskou.
Badr Hari stond in oktober terecht voor een aantal geweldsdelicten, waaronder een poging tot doodslag. Het vonnis wordt in januari verwacht.
Lees meer
Badr Hari heeft vrijdagavond de Rus Alexey Ignashov verslaan tijdens het vechtsportevenement Legend 2 in Moskou
Een woordvoerder van het Openbaar Ministerie heeft laten weten dat de rechtszaak tegen Badr Hari pas in januari zal worden hervat.
Badr Hari staat op 17 mei weer in de ring. Op het vechtsportevenement A1 World Combat Cup in Eindhoven treft de kickbokser Ismael Londt.
Badr Hari stapt op 9 november terug in de ring, voor een gevecht tegen de Rus Alexey Ignashov in Moskou.
Badr Hari vecht deze zaterdag 25 mei om 19 uur tegen Zabit Samedov, tijdens het ’Legend’ gala in de Minor Arena in Moskou.