27 april 2013 - 12:30 - Sport
Badr Hari blijft voor Marokko vechten, en in geen geval voor Nederland. Een foto op de website van een tornooi in Moskou, waaraan Hari eind mei deelneemt, zorgde voor verwarring.
Op de promofoto van de Russische organisatie Legend, staat er bij Badr Hari een Nederlandse vlag. Foutje van de organisatie zegt Badr Hari aan Shownieuws, "ik kom op 25 mei voor Marokko uit, zoals altijd".
De kickbokser vecht op die datum tegen Zabit Samedov in de Minor Arena in Moskou. Hari had Zamedov medio maart al verslagen in de kwartfinale van de K1 World Grand Prix in Kroatië. De Marokkaan had toen een voetblessure opgelopen en mocht daarom niet door naar de halve finale.
In Nederland is Hari aangeklaagd in negen geweldszaken waarvan een poging tot doodslag. In januari besloot de rechter hem voorwaardelijk vrij te laten. De datum van zijn proces staat nog niet vast.
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten