Zoeken

Badr Hari overdag op boksschool, ‘s nacht in de gevangenis

15 juli 2017 - 15:00 - Sport

Geschreven door Said A.

Badr Hari is deels vrij. De Marokkaanse kickbokser mag zijn dagen op de boksschool doorbrengen. ‘s Avonds moet hij zich wel bij de gevangenis melden.

Badr’s advocaat Bénédicte Ficq bevestigde aan Nederlandse media dat hij overdag naar de boksschool mocht en dat hij steeds door een medewerker van de justitie wordt vergezeld om incidenten te vermijden.

Badr Hari keerde in april terug naar de gevangenis in Nederland om de rest van zijn straf voor meerdere geweldsdelicten uit te zitten. Hij komt naar verwachting in oktober vrij.

De kickbokskampioen zal waarschijnlijk in maart volgend jaar terug in de ring stappen voor een rematch tegen Rico Verhoeven. In december vorig jaar stonden de twee al tegenover elkaar in de ring maar Hari moest na enkele minuten al opgeven vanwege een armblessure.

Lees meer

Kickboksen : Ismael Lazaar vs Rico Verhoeven zaterdag (video)

De Marokkaans Nederlandse kickbokser Ismael Lazaar vecht op zaterdag 20 mei tegen Rico Verhoeven in het Nederlandse Den Bosch.

Badr Hari heeft de gevangenis al verlaten

Badr Hari is al uit de gevangenis. De Marokkaanse kickbokser mocht de laatste dagen van zijn gevangenschap vrij doorbrengen maar kreeg wel een enkelband.

Badri Hari sterk afgevallen in de gevangenis (foto’s)

Badr Hari heeft het moeilijk in de gevangenis. De Marokkaanse kickbokser is in de afgelopen weken zorgwekkend veel afgevallen.

Badr Hari komt volgende week vrij en vertrekt onmiddellijk naar Marokko

Badr Hari komt naar verwachting eind volgende week vrij. De Marokkaanse kickbokser wil dan meteen naar Marokko vertrekken.

Rico Verhoeven wil in september tegen Badr Hari vechten

Rico Verhoeven wenst een rematch tegen Badr Hari in september. Dat vertelde de kickbokser zelf in een interview.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team