Rico Verhoeven wil in september tegen Badr Hari vechten
Rico Verhoeven wenst een rematch tegen Badr Hari in september. Dat vertelde de kickbokser zelf in een interview.
15 juli 2017 - 15:00 - Sport
Badr Hari is deels vrij. De Marokkaanse kickbokser mag zijn dagen op de boksschool doorbrengen. ‘s Avonds moet hij zich wel bij de gevangenis melden.
Badr’s advocaat Bénédicte Ficq bevestigde aan Nederlandse media dat hij overdag naar de boksschool mocht en dat hij steeds door een medewerker van de justitie wordt vergezeld om incidenten te vermijden.
Badr Hari keerde in april terug naar de gevangenis in Nederland om de rest van zijn straf voor meerdere geweldsdelicten uit te zitten. Hij komt naar verwachting in oktober vrij.
De kickbokskampioen zal waarschijnlijk in maart volgend jaar terug in de ring stappen voor een rematch tegen Rico Verhoeven. In december vorig jaar stonden de twee al tegenover elkaar in de ring maar Hari moest na enkele minuten al opgeven vanwege een armblessure.
Lees meer
Rico Verhoeven wenst een rematch tegen Badr Hari in september. Dat vertelde de kickbokser zelf in een interview.
Badr Hari is terug. Glory heeft gisteren zijn comeback aangekondigd. De Marokkaanse kampioen gaat op 3 maart volgend jaar terug de ring in.
Badr Hari komt naar verwachting eind volgende week vrij. De Marokkaanse kickbokser wil dan meteen naar Marokko vertrekken.
Het is niet meer zo zeker dat Badr Hari zijn comeback op 3 maart zal maken. De kickbokskampioen zou naast Glory ook met kickboksorganisatie Enfusion voor een gevecht in mei...
Badr Hari is al uit de gevangenis. De Marokkaanse kickbokser mocht de laatste dagen van zijn gevangenschap vrij doorbrengen maar kreeg wel een enkelband.