18 december 2017 - 11:29 - Sport
Badr Hari zal op 3 maart voor zijn comeback tegen alle verwachtingen in niet tegen Rico Verhoeven maar tegen Hesdy Gerges vechten.
Glory laat dat vandaag op social media weten. Hari en Gerges vechten tijdens de Glory51 kickboksgala in de Rotterdamse Ahoy.
Badr Hari kwam vorige maand vrij na zeven maanden in de gevangenis te hebben doorgebracht voor verschillende geweldsdelicten. Een week geleden liet Glory weten een contract te hebben gesloten met de Marokkaanse kampioen. Dezelfde dag werd Hari door Rico Verhoeven uitgedaagd voor een nieuw gevecht na diens overwinning tegen Jamal Ben Saddik.
De tegenstander van Hari, Hesdy Gerges, komt uit voor Egypte. De twee vochten al tegen elkaar in 2010. Hari werd echter gediskwalificeerd omdat hij de Amsterdammer een trap gaf terwijl die al op de grond lag. Gerges werd als gevolg tot winnaar uitgeroepen.
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Lamine Yamal is Marokkaan!
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Ihattaren veroordeeld voor mishandeling ex-vriendin
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië
Azzedine Ounahi weigert grote club