Badr Hari zaterdag terug in de ring tegen Hesdy Gerges (foto’s)
Hij is eindelijk terug! Na bijna anderhalf jaar maakt Badr Hari zaterdag zijn comeback tegen Hesy Gerges in Rotterdam.
3 maart 2018 - 23:52 - Sport
Badr Hari heeft gewonnen! De Marokkaanse kickbokskampioen versloeg Hesdy Gerges zaterdagavond op punten.
Na drie rondes en een moeilijk gevecht, vooral in de twee laatste rondes, werd Badr Hari tot winnaar uitgeroepen tijdens de Glory 51 kickboksgala in Rotterdam.
Badr Hari maakte vanavond zijn comeback, bijna anderhalf jaar na zijn nederlaag tegen Rico Verhoeven vanwege een armblessure.
De kampioen bedankte na zijn overwinning zijn fans die hem waren komen steunen. "I love you Morocco" riep hij na het gevecht.
Hari en Gerges vochten in 2010 al tegen elkaar. De Nederlander van Egyptische afkomst werd toen tot kampioen uitgeroepen nadat Hari werd gediskwalificeerd omdat hij hem een trap had gegeven terwijl hij al op de grond lag.
Lees meer
Hij is eindelijk terug! Na bijna anderhalf jaar maakt Badr Hari zaterdag zijn comeback tegen Hesy Gerges in Rotterdam.
Badr Hari zal op 3 maart voor zijn comeback tegen alle verwachtingen in niet tegen Rico Verhoeven maar tegen Hesdy Gerges vechten.
Badr Hari heeft gisteren zijn afgetraind lichaam getoond in aanloop van zijn gevecht van vandaag, zaterdag 3 maart, tegen Hesdy Gerges in Rotterdam.
Het wordt waarschijnlijk een van de laatste gevechten van de Marokkaanse kampioen. Badr Hari stapt op 3 maart de ring terug in voor een gevecht tegen Hesdy Gerges in Rotterdam.
Zaterdag maakte Badr Hari na meerdere maanden afwezigheid in de ring, een gevangenisstraf en een armblessure, zijn grote comeback. Hij won van Gerges Hesdy op punten na een...