26 december 2019 - 17:50 - Marokko
De slachtoffers van de vastgoedgroep Bab Darna hebben zondag voor het parlement in Rabat gedemonstreerd. Tientallen mensen waren aanwezig om hun woede te uiten.
De demonstranten hadden vlaggen en spandoeken mee en kwamen uit alle regio’s van Marokko en uit het buitenland. Samen riepen ze Koning Mohammed VI op om hen te helpen gerechtigheid te verkrijgen.
Alle gedupeerden hopen hun geld terug te krijgen en worden door meerdere NGO’s en vertegenwoordigers van het maatschappelijk middenveld gesteund.
De demonstranten hekelden ook "de stilte" van de Marokkaanse verantwoordelijken van de vastgoedsector. Het onderzoek heeft nog geen duidelijkheid kunnen geven over wat er met het verduisterd geld werd gedaan.
De harde waarheid achter kameelritten in Marokko
Marokko’s vastgoeddroom, post-WK nachtmerrie?
Meerdere regio’s centraal in corruptieschandaal in Marokko
Azzedine Ounahi weigert topclub
Spanje haalt vlaggen weg bij Marokko: discreet signaal aan Rabat?
Achraf Hakimi: "We gaan hem beroven"
De harde waarheid achter kameelritten in Marokko
Marokko’s vastgoeddroom, post-WK nachtmerrie?
Meerdere regio’s centraal in corruptieschandaal in Marokko
Deze souvenirs moet je zeker niet meenemen uit Marokko
Marokko koopt voor miljarden aan Israëlische wapens
Marokko onderzoekt duizenden dubieuze vastgoedverkopen
Belg al vier jaar onterecht vast in Marokko?
Cocaïnegebruik neemt toe bij Marokkaanse jetset