30 augustus 2024 - 21:20 - Sport
De Marokkaanse middenvelder Azzedine Ounahi blijft voorlopig bij Olympique Marseille, ondanks een lucratief aanbod uit Qatar. Al-Sadd was bereid om 12,5 miljoen euro voor hem te betalen en hem een jaarsalaris van 7 miljoen euro te bieden, maar de Atlas Leeuw heeft het aanbod afgewezen.
Azzedine Ounahi kwam in januari naar Marseille na een indrukwekkend WK in Qatar, maar kon de hoge verwachtingen niet waarmaken. Hij staat op de transferlijst van de club, maar lijkt nu toch te blijven.
Lees ook: Azzedine Ounahi wijst bod uit Marokko af
De redenen voor zijn weigering zijn onduidelijk. Mogelijk wil hij zich nog bewijzen bij Marseille, of heeft hij nog hogere salariseisen dan de Qatarese club kon bieden. Hoe dan ook, deze beslissing bemoeilijkt de situatie voor Marseille, dat nog van meerdere spelers af wil voor het einde van de transferperiode.
Lees ook: Toekomst Azzedine Ounahi onzeker bij club én Marokkaans elftal
Tenzij er op het laatste moment iets verandert, blijft Ounahi dus bij Marseille, een situatie die niet ideaal is voor zowel de speler als de club. Ook het Marokkaans elftal, dat zich voorbereidt op de Afrika Cup, is niet blij met de onzekere situatie van Ounahi.
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Jamal Ben Saddik maakt comeback in Glory-ring
Lamine Yamal vandaag 18: de dag dat Barça een fortuin investeert
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’