10 april 2025 - 22:00 - Sport
Sinds zijn overstap van Angers naar Olympique Marseille in januari 2023 voor een bedrag van 8 miljoen euro, is Azzedine Ounahi er niet in geslaagd een vaste basisplaats te veroveren bij de Franse club. Dit resulteerde in een uitleenbeurt aan Panathinaikos dit seizoen. De Marokkaanse international lijkt op te bloeien in Griekenland en een definitief vertrek uit Marseille deze zomer behoort tot de mogelijkheden.
Ounahi werd door Olympique Marseille gecontracteerd na een opmerkelijke prestatie met Marokko tijdens het WK 2022 in Qatar. Hij kon de verwachtingen van de Franse club echter niet waarmaken. De Italiaanse trainer Roberto De Zerbi, die afgelopen zomer aantrad, zette de Marokkaanse speler op een zijspoor, waarna hij uiteindelijk werd uitgeleend aan Panathinaikos. Deze verandering van competitie lijkt zijn vruchten af te werpen. Zijn statistieken getuigen hiervan: in 33 gespeelde wedstrijden scoorde Ounahi 3 doelpunten en gaf hij 7 assists.
Lees ook: Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Na deze opvallende periode in Griekenland heeft de Atlas Leeuw de interesse gewekt van diverse clubs die hem tijdens de komende zomerse transferperiode graag willen inlijven. Volgens Foot Mercato staat Ounahi in de belangstelling van verschillende clubs uit Saudi-Arabië, die bereid zouden zijn een aantrekkelijk bod op tafel te leggen voor de Marokkaanse international. De Franse club, die niet langer rekent op de 24-jarige speler, is bereid hem te laten gaan bij voor 12 miljoen euro, aldus het sportmedium.
Lees ook: Azzedine Ounahi zwaar teleurgesteld
Het contract van Ounahi bij Olympique Marseille loopt nog tot 2027. Indien de Saudische clubs dit bedrag overmaken, zou de Marokkaanse middenvelder deze zomer afscheid kunnen nemen van Marseille en een gouden kans kunnen grijpen om zijn carrière nieuw leven in te blazen in de Golfregio.
Marokko onderschept drugslading in sinaasappels
Marokkaanse voetballer doodgeschoten door Algerijnse marine
Koning Mohammed VI: "Geen plaats voor een Marokko van twee snelheden"
Transavia lanceert directe vlucht Amsterdam-Oujda
Gemeente Tanger-Assilah verliest rechtszaak van 5,5 miljoen
Yassine Bounou dicht bij megacontract in Saoedi-Arabië
Marokkaanse voetballer doodgeschoten door Algerijnse marine
Yassine Bounou dicht bij megacontract in Saoedi-Arabië
Riyad Mahrez vol lof over Marokko
Hakim Ziyech toch terug naar Turkije
Ottman Azaitar’s 40.000 euro horloge gestolen, geen aangifte
Een nederlaag en vragen: moet Marokko doorgaan met Jorge Vilda?
Koning Mohammed VI "trots" op Atlas Leeuwinnen
Fouzi Lekjaa woedend op scheidsrechter Afrika Cup-finale