20 november 2020 - 19:00 - Marokko
De politie van Casablanca heeft tientallen mensen gearresteerd, onder wie minderjarige meisjes, in een cabaret voor het overtreden van de noodtoestand op het gebied van gezondheid.
Afgelopen zondag zijn tientallen mensen gearresteerd op een lockdown-feestje in Casablanca. Tussen de arrestanten zaten ook minderjarige meisjes. De mensen werden door de politie gearresteerd vanwege het overtreden van de gezondheidsnoodtoestand.
Via Facebook werden mensen uitgenodigd om op zondag samen te komen voor een feestje, zegt de krant Assabah. Het zou gaan om een gemaskerde bal dat voor iedereen toegankelijk was. Aan de toegang betaalde men 300 dirham per persoon. De locatie was een nachtclub in de stad. Veel minderjarigen hadden toestemming gevraagd voor het feestje. Daarbij hebben zij niet verteld dat het om een nachtclub ging.
De politie verraste het publiek met hun komst. De feestgangers belandden in de gevangenis. Ook werd er alcohol in beslag genomen. Voor het schenden van de noodsituatie staat een boete van 300 dirham.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko