Zoeken

Arrestaties voor moord op Marokkaan in Spanje

23 maart 2018 - 12:40 - Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Drie mensen zijn in Spanje gearresteerd voor de moord op een jonge Marokkaan. Het lichaam van het slachtoffer was op 19 november vorig jaar in Badajoz gevonden.

Cristina Herrera, woordvoerster van de lokale regering van Estremadura, bevestigde woensdag de arrestatie van de drie verdachten, waarvan twee in voorlopige hechtenis werden genomen.

Volgens Europa Press gaf Herrera verder niets vrij over de arrestaties. Het enige wat ze eraan toevoegde is dat het onderzoek vooruitgang heeft geboekt en dat de politie zeker is van de identiteit van de dader.

Het slachtoffer werd in november doodgeschoten. Volgens plaatselijke media gaat het om een afrekening.

Lees meer

Arrestaties voor overspel en moord in Salé

Twee verdachten, een vrouw en een man, werden vrijdag in Salé door de politie gearresteerd voor overspel en moord.

Marokkaan (21) in Frankrijk doodgeschoten

Een 21-jarige Marokkaan is in het Franse Avignon door een onbekende doodgeschoten. Volgens plaatselijke media had het slachtoffer een zwaar strafblad.

India: elf verdachten tot levenslang veroordeeld voor moord op moslim

Een Indiase rechtbank heeft woensdag elf verdachten tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een moslim.

Spanje: agent die Marokkaan doodschoot schuldig bevonden aan moord

De agent van de Guardia civil die in april 2016 een Marokkaan vermoordde na een verkeersongeval op een snelweg bij Madrid, is door een populaire jury schuldig verklaard aan moord.

Man in Al Hoceima meldt zich zelf bij politie na moord

In de regio van Al Hoceima is afgelopen dinsdag het lichaam van een man gevonden in een verregaande staat van ontbinding.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team