Zoeken

Marokkaan (21) in Frankrijk doodgeschoten

13 juni 2019 - 13:30 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Een 21-jarige Marokkaan is in het Franse Avignon door een onbekende doodgeschoten. Volgens plaatselijke media had het slachtoffer een zwaar strafblad.

Persagentschap AFP vernam van politiebronnen dat Abderrahim Amazian "heel bekend was bij de politie". Hij werd in de nacht van vrijdag op zaterdag in Avignon waar hij woonde, neergeschoten.

Amazian was nog levend toen hij door twee onbekenden rond 3 uur ’s nachts bij een ziekenhuis werd achtergelaten. Daar bezweek hij iets later aan zijn verwondingen.

Het onderzoek naar de moord op de jongeman loopt heel traag volgens een andere Franse medium. Enkel de identiteit van het slachtoffer kon worden bevestigd en enkele van zijn familieleden werden verhoord.

De politie gaat uit van een afrekening in het crimineel milieu. Het slachtoffer werd ondanks zijn jonge leeftijd al voor een twintigtal misdrijven veroordeeld.

Lees meer

Marokkaan tot levenslang veroordeeld voor moord in Turkije

Een Marokkaan en twee Irakezen zijn in Turkije tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op de Iraakse zakenman Ahmed Mawlood Mohamed.

Twee Marokkanen geliquideerd in Frankrijk

Twee Marokkanen zijn afgelopen zondag dood aangetroffen in de regio van Nimes in Frankrijk. Beiden zouden zijn geliquideerd.

Marokkaan (19) neergestoken in Oostenrijk

Een 19-jarige Marokkaan is woensdag in Oostenrijk door een onbekende met een mes aangevallen. Hij raakte zwaar gewond.

Marokkaanse tiener doodgeschoten in Frankrijk

Een minderjarige Marokkaanse migrant is afgelopen weekend in het ziekenhuis overleden na in de nacht van vrijdag op zaterdag te zijn neergeschoten in het Franse Bordeaux.

Spanje: lichaam 52-jarige Marokkaan bij strand aangespoeld

Het lichaam van een 52-jarige Marokkaan is eerder deze week op het strand van Almuñécar in het Spaanse Granada aangespoeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team