13 juni 2019 - 13:30 - Wereld
Een 21-jarige Marokkaan is in het Franse Avignon door een onbekende doodgeschoten. Volgens plaatselijke media had het slachtoffer een zwaar strafblad.
Persagentschap AFP vernam van politiebronnen dat Abderrahim Amazian "heel bekend was bij de politie". Hij werd in de nacht van vrijdag op zaterdag in Avignon waar hij woonde, neergeschoten.
Amazian was nog levend toen hij door twee onbekenden rond 3 uur ’s nachts bij een ziekenhuis werd achtergelaten. Daar bezweek hij iets later aan zijn verwondingen.
Het onderzoek naar de moord op de jongeman loopt heel traag volgens een andere Franse medium. Enkel de identiteit van het slachtoffer kon worden bevestigd en enkele van zijn familieleden werden verhoord.
De politie gaat uit van een afrekening in het crimineel milieu. Het slachtoffer werd ondanks zijn jonge leeftijd al voor een twintigtal misdrijven veroordeeld.
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Nederlandse kinderopvang schuldig aan dood 2-jarige Amin
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
McDonald’s verrast met Marokkaanse Hawaï
Drugs uit Marokko en Colombia nu via Spaanse rivier
Bengalese topfunctionaris reist met munitie naar Marokko
Borgerhoutse burgemeester zoekt rust in Tanger
Verhoogde Spaanse surveillance bij enclaves, Marokko in het vizier
Antwerpse moskee krijgt dreigbrief en kogel