9 februari 2018 - 11:20 - Wereld
De agent van de Guardia civil die in april 2016 een Marokkaan vermoordde na een verkeersongeval op een snelweg bij Madrid, is door een populaire jury schuldig verklaard aan moord.
De jury hield rekening met de psychologische problemen van de agent op het moment van de moord. Angel Luis V.J was toen met ziekteverlof maar had toch zijn dienstwapen bij zich.
Het Provinciale Hof van Madrid zal de straf tegen de ex-Guardia civil in de komende dagen bekend maken. Het OM heeft 21 jaar celstraf geëist. De verdediging eiste daarnaast een schadevergoeding van 145.000 euro voor de weduwe en kinderen van het slachtoffer.
Younes Slimani werd doodgeschoten na een banaal verkeersongeval. De 31-jarige dader stapte uit zijn auto en schoot 14 keer op de Marokkaan.
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen