9 februari 2018 - 11:20 - Wereld
De agent van de Guardia civil die in april 2016 een Marokkaan vermoordde na een verkeersongeval op een snelweg bij Madrid, is door een populaire jury schuldig verklaard aan moord.
De jury hield rekening met de psychologische problemen van de agent op het moment van de moord. Angel Luis V.J was toen met ziekteverlof maar had toch zijn dienstwapen bij zich.
Het Provinciale Hof van Madrid zal de straf tegen de ex-Guardia civil in de komende dagen bekend maken. Het OM heeft 21 jaar celstraf geëist. De verdediging eiste daarnaast een schadevergoeding van 145.000 euro voor de weduwe en kinderen van het slachtoffer.
Younes Slimani werd doodgeschoten na een banaal verkeersongeval. De 31-jarige dader stapte uit zijn auto en schoot 14 keer op de Marokkaan.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip