Zoeken

Opnieuw arrestatie voor drugshandel in Fez

30 oktober 2018 - 18:10 - Marokko

Geschreven door Said A.

De politie heeft zondag in Fez een verdachte gearresteerd voor bezit en handel van drugs.

De 26-jarige verdachte kwam met zijn auto terug van Tanger toen hij werd gearresteerd.

Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN werden 4800 extasy pillen en 3 gram cocaïne in zijn voertuig gevonden.

De verdachte werd in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang, aldus de DGSN.

Lees meer

Marokko: nieuwe XTC-vangst, twee arrestaties

De politie in Fez heeft twee verdachten gearresteerd voor drugshandel. Beiden zijn reeds bekend bij de politie en justitie.

Cocaïnesmokkel op luchthaven Casablanca

De politie heeft zondag een Nigeriaanse man op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.

Cocaïnevangst in Tanger, meerdere arrestaties

In Tanger heeft de politie dinsdagavond een verdachte gearresteerd voor zijn betrokkenheid bij meerdere drugszaken. De man had 420 gram cocaïne bij zich.

Cocaïnesmokkelaars opgepakt in Marrakech

De politie heeft afgelopen weekend in Marrakech een criminele organisatie opgerold die gespecialiseerd was in de smokkel van cocaïne.

Vrouw uit Angola met cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Een vrouw uit Angola is donderdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team