Rabat: daders roofoverval op studentes opgepakt
Twee verdachten werden zaterdagochtend in Rabat gearresteerd voor een roofoverval met messen op twee studentes.
10 november 2018 - 12:00 - Marokko
De politie in Fez heeft twee verdachten gearresteerd voor drugshandel. Beiden zijn reeds bekend bij de politie en justitie.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden de twee verdachten van 25 en 27 jaar in een bus afkomstig uit Tanger gearresteerd.
In hun bagage ontdekte de politie maar liefst 2340 XTC-pillen en drie mobiele telefoons die in beslag werden genomen.
Beide verdachten werden in bewaring gesteld. Politie doet onderzoek naar de herkomst van de drug en tracht eventuele medeplichtigen te identificeren.
Lees meer
Twee verdachten werden zaterdagochtend in Rabat gearresteerd voor een roofoverval met messen op twee studentes.
Twee verdachten zijn donderdag door de politie in Agadir gearresteerd op verdenking van seksuele misbruik en diefstal met geweld.
Vijf verdachten tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd, werden zaterdag door de politie in Tetouan gearresteerd.
Twee verdachten zijn vrijdagochtend door de politie in Fez gearresteerd voor het bedreigen van agenten met een sabel en vernieling.
Zes verdachten zijn op vrijdag en zaterdag door de politie in de regio van Ouezzane gearresteerd voor de productie en handel van drugs.