23 september 2023 , 22:30 - Saïd A. - Sport
De Marokkaanse international Anass Zaroury, die als aanvallende middenvelder speelt bij Burnley FC, steunt de dringende oproep voor 10 miljoen pond om de slachtoffers van de hevige aardbeving die op 8 september in Marokko plaatsvond, te helpen.
Anass Zaroury betuigde zijn steun aan de slachtoffers van de dodelijke aardbeving. "Het brak mijn hart", zei Zaroury. "Het was zo’n schok, kwam uit het niets. We waren allemaal verdrietig binnen onze families." De in België geboren Marokkaanse international heeft familie wonen nabij Marrakech, een stad die in mindere mate werd getroffen. "Gelukkig maken ze (zijn familie) het goed. Ze zijn allemaal in orde. Maar het is nog steeds erg triest. Ik ben echt blij dat zoveel mensen proberen te helpen met donaties en alles wat mensen over de hele wereld doen om te helpen," aldus de Leeuw van de Atlas.
Lees ook: Mooi gebaar Atlas Leeuwen voor slachtoffers aardbeving
De 22-jarige speler steunt de dringende oproep voor de inzameling van 10 miljoen pond van Islamic Relief, de grootste moslimliefdadigheidsorganisatie in Groot-Brittannië, opgericht in 1984 in Birmingham door moslims die geschokt waren door de hongersnood in Afrika. "Als mensen iets kunnen geven, hoe klein ook, wordt dat gewaardeerd en zal het helpen matrassen en dekens te krijgen voor mensen in nood", voegde Zaroury toe.
Lees ook: Aardbeving Marokko: Remco en Oumi halen tienduizenden euro’s op
In Marokko zijn meer dan 360.000 mensen getroffen door deze beving met een kracht van 7 op de schaal van Richter in de regio van de Hoge Atlas. Bij de aardbeving vielen bijna 3000 doden en ruim 5500 gewonden.
"Jij gaat even stil zijn": Soundos El Ahmadi zet presentator genadeloos op zijn nummer
Tanger houdt adem in: ’tikkende tijdbom’ dreigt elk moment in te storten
Zorgwekkende beelden uit Oukaïmeden, van skiparadijs naar milieuramp
Marokkaanse topfunctionarissen mogen land niet uit na miljardenfraude
Zwitserse overleden na verkeersdrama in Marrakech
Chinese techgigant strijkt neer in Marokko
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten
Marokkaanse zwaargewichten dromen van goud op Glory 105
Marokkaanse voetbalbond: "Walid Regragui blijft definitief!"
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Marokkaans elftal kent volgende tegenstander, duel in Madrid gepland
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça