Zoeken

Algerijn opgepakt na woede-uitbarsting op luchthaven Marrakech

1 september 2025 - 19:40 - Marokko

©

Een Frans-Algerijnse man is gearresteerd op de internationale luchthaven van Marrakech. De arrestatie volgt op een confrontatie met de veiligheidsagenten tijdens een routinecontrole, waarbij de man beledigende uitspraken zou hebben gedaan.

Het incident vond afgelopen weekend plaats, toen de reiziger weigerde zich te onderwerpen aan een standaard fouille. Zijn weigering ontaardde in een woede-uitbarsting, waarbij hij een stroom aan beledigingen uitte tegen de grenspolitie en de Marokkaanse bevolking in het algemeen.

Lees ook: Europese pakt 13 kilo drugs in koffers: betrapt op vliegveld Tanger

Dit onacceptabele gedrag leidde ertoe dat de luchthavenpolitie de man direct in de boeien sloeg. Hij werd overgebracht naar het politiebureau van de luchthaven en later is de zaak overgedragen aan de gerechtelijke politie van de prefectuur van Marrakech.

Lees ook: Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko

De man zit momenteel in voorlopige hechtenis. Een gerechtelijk onderzoek is inmiddels gestart, waarbij hij verhoord zal worden en de nodige processen-verbaal worden opgesteld. Afgelopen zondag werd de man voorgeleid aan de officier van justitie, die besloot de hechtenis te verlengen om het onderzoek verder te verdiepen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team