6 november 2017 - 16:10 - Marokkanen in het buitenland
Ajouad El Miloudi beschuldigt de Marokkaanse vlogger Youness Ouaali van afpersing. De Kaaskop of Mocro-presentator heeft aangifte gedaan.
Volgens De Telegraaf kregen El Miloudi en Ouaali afgelopen weekend ruzie nadat de vlogger kritiek had geuit op het programma "De Kaaskop of Mocro" van de KRO-presentator.
"Hij noemde hem onder meer een vieze jood en iemand die een podium geeft aan ongelovige honden. Er ontstond een discussie, het was geen vriendschappelijk gesprek", verklaarde de advocaat van Ajouad El Miloudi, Khalid Kasem aan De Telegraaf.
Na de ruzie zou Youness Ouaali 5000 euro van de presentator hebben geëist. Betaalde hij niet dan zou hij hem in zijn vlogs gaan exposeren. Toen Ajouad weigerde te betalen publiceerde Ouaali een valse sms waarin hij door de presentator wordt bedreigd.
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Honderden Marokkanen uit diaspora vast in Marokko door onbekend document
Mocronado Akil werd verliefd op Leny: "Haar vader vond dat niet leuk"
Revolut mikt op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: opgelet voor bandentruc op Spaanse snelwegen!
Europa blokkeert geldtransfers Marokkaanse diaspora
Zes meter hoge golven leggen bootverkeer Marokko-Spanje lam
Douane deelt tips voor belastingvrij shoppen in Marokko
Vijf fiscale voordelen voor Marokkanen in het buitenland