Zoeken

African Championship of Nations: zoveel verdienden de deelnemende selecties

- Sport

Geschreven door Nawel Serdouni

Door zaterdag de finale van de African Championship of Nations 2018 te winnen, hebben de Atlas Leeuwen niet alleen een individuele premie ontvangen van de Marokkaanse voetbalbond. Ook het team werd door de Afrikaanse voetbalbond beloond.

Marokko heeft een premie van 12,5 miljoen dirham gekregen na de gewonnen finale tegen Nigeria. Het Nigeriaans elftal kreeg 7 miljoen dirham van de Afrikaanse voetbalbond. De selecties die de halve finale speelden, Soedan en Libië, kregen elk 4 miljoen dirham.

Volgens Medi1TV kregen Angola, Zambia, Namibië en Congo 3 miljoen dirham voor hun deelname aan de kwartfinale, terwijl 2 miljoen dirham aan Guinee, Rwanda, Oeganda en Burkina Faso werd toegekend.

De andere deelnemers, met name Kameroen, Ivoorlust, Guinee en Mauritanië, ontvingen elk 1,75 miljoen dirham.

Lees meer

African Championship of Nations: Marokko verslaat Libië en gaat naar finale

Het was ongetwijfeld de moeilijkste wedstrijd van de Atlas Leeuwen sinds het begin van de African Championship of Nations 2018.

African Championship of Nations 2018: overwinning Marokko in beeld (video)

Marokko heeft vanavond een knappe zege geboekt tegen Nigeria. De Atlas Leeuwen wonnen de finale van het African Championship of Nations 2018 met 4-0.

Marokko in halve finale African Championship of Nations (video)

Marokko heeft zich zaterdagavond voor de halve finale van de African Championship of Nations 2018 geplaatst door Namibië met 2-0 te verslaan.

Marokkaanse voetbalbond krijgt 80 miljoen dirham van FIFA

De Marokkaanse voetbalbond heeft een subsidie van 80 miljoen dirham ontvangen van de Wereldvoetbalbond FIFA voor zijn deelname aan het WK in Rusland.

African Championship of Nations: finale Marokko-Nigeria vandaag

Marokko speelt vandaag de finale van het African Championship of Nations 2018 tegen Nigeria.

Laatste nieuws

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team