30 juni 2024 - 14:00 - Marokko
Na het overlijden van prinses Lalla Latifa, de moeder van Koning Mohammed VI, hebben verschillende wereldleiders hun medeleven betuigd aan de monarch en de koninklijke familie. Prinses Lalla Latifa, de weduwe van wijlen koning Hassan II, overleed op zaterdag 29 juni.
De Algerijnse president Abdelmadjid Tebboune reageerde snel op het nieuws. "Met verdriet vernam ik het nieuws van het overlijden van uw moeder. Namens mezelf en het Algerijnse volk wil ik uwe majesteit mijn oprechte condoleances overbrengen," schreef Tebboune in een bericht aan Koning Mohammed VI.
Lees ook: Moeder Koning Mohammed VI overleden
Ook koning Abdullah II van Jordanië stuurde een boodschap van medeleven, waarin hij namens het Jordaanse volk en de regering zijn condoleances overbracht aan de Koning, de koninklijke familie en het Marokkaanse volk. De president van de Verenigde Arabische Emiraten, Sheikh Mohamed bin Zayed Al Nahyan, en andere hoge functionarissen van de Emiraten, zoals Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum en Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan, sloten zich aan bij de condoleances.
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter