Nador opgeschrikt door aardbeving
Een aardbeving met een kracht van drie op de schaal van Richter werd zaterdag in de provincie Nador geregistreerd.
25 november 2019 - 12:10 - Marokko
Volgens een verklaring van het Marokkaans geofysisch instituut hadden de twee bevingen een kracht van 3,1 en 3,5 op de schaal van Richter.
Het epicentrum van beide aardbevingen lagen in de gemeente Tsaft. De bevingen werden om 10:32 uur en 10:34 uur geregistreerd.
De eerste schok was op een diepte van 17 km en de tweede beving van 23 km, aldus het instituut.
Eerder deze maand werden al drie lichte aardbevingen in de regio van Midelt geregistreerd.
Lees meer
Een aardbeving met een kracht van drie op de schaal van Richter werd zaterdag in de provincie Nador geregistreerd.
Het Marokkaanse Midelt is zaterdag door een aardbeving van 5,3 op de schaal van Richter getroffen.
In de nacht van vrijdag op zaterdag 19 november werd in de provincie Driouch een nieuwe aardbeving geregistreerd met een kracht van 4,5 op de schaal van Richter.
Een nieuwe aardbeving werd dinsdag in de provincie Midelt geregistreerd. Dat bericht het Marokkaans geofysisch instituut (ING).
Het nationaal instituut voor geofysica (ING) heeft de registratie bekendgemaakt van een nieuwe aardbeving voor de kust van Driouch, in het noorden van Marokko.