Bejaarde Franse vrouw onderhoudt begraafplaats in Khemisset (video)
Een bejaarde Franse vrouw kuist regelmatig de begraafplaats waar haar man begraven ligt in Khemisset.
20 december 2017 - 18:40 - Marokko
Zoals verwacht werden ook de broers Hychami in Marokko begraven. De twee jongens namen deel aan de aanslagen in Barcelona en Cambrills in augustus dit jaar.
Omar en Mohamed Hychami werden in het geheim op een begraafplaats in Mrirt begraven, net zoals de broers Abouyaacoub enkele dagen geleden.
Volgens persagentschap EFE werden de twee jongens in het bijzijn van hun ouders, grootouders en overheidsagenten begraven.
Een Marokkaanse diplomatieke bron vertelde aan EFE dat een begrafenis in de nacht en met anonieme graven de voorwaarde was om hen in Marokko te mogen begraven.
Lees meer
Een bejaarde Franse vrouw kuist regelmatig de begraafplaats waar haar man begraven ligt in Khemisset.
De Guardia civil heeft eind vorige week zes Marokkanen op het eilande Garciosa gearresteerd met 300 kilo hasj.
De familie van de twee broers die in een illegale mijn in Jerada omkwamen spraken over het incident met de media.
In het Marokkaanse Taroudant heeft de politie een 22-jarige man gearresteerd die zijn dochtertje van 2 jaar op de begraafplaats van Bab Lakhmiss levend wilde begraven.
Frankrijk heeft afgelopen donderdag drie terreurverdachten naar Marokko uitgezet. Dat bericht het Franse ministerie van Binnenlandse zaken.