Koning Mohammed VI is in Frankrijk
Koning Mohammed VI is sinds donderdagavond in Frankrijk op uitnodiging van de Franse President Emmanuel Macron.
16 november 2018 - 11:30 - Marokko
De Franse President Emmanuel Macron was donderdag in Marokko voor de inhuldiging van de allereerste Marokkaanse HSL.
Macron kwam donderdagochtend met het vliegtuig in Tanger aan. Hij reisde vervolgens samen met Koning Mohammed VI naar Rabat aan boord van een spiksplinternieuwe HSL-trein.
Na een snelle presentatie keerde Emmanuel Macron naar de luchthaven van Rabat-Salé en nam er het vliegtuig terug richting Frankrijk.
Lees meer
Koning Mohammed VI is sinds donderdagavond in Frankrijk op uitnodiging van de Franse President Emmanuel Macron.
Koning Mohammed VI heeft zondag in Frankrijk samen met tientallen staatshoofden, het einde van de Eerste Wereldoorlog op 11 november 1918 herdacht.
Emmanuel Macron wordt volgende maand in Marokko verwacht. Het wordt het tweede officieel bezoek van de Franse president aan het koninkrijk.
Zin om de nieuwe Marokkaanse HSL te proberen? Dat is gedurende drie dagen mogelijk en volledig gratis.
Koning Mohammed VI heeft dinsdag de Franse president Emmanuel Macron op het Elysée in Parijs ontmoet.