24 juni 2021 - 19:40 - Marokko
Een man van in de zestig en zijn 18-jarige zoon, die beschuldigd worden van charlatanisme, chantage en verkrachting, zijn door de gerechtelijke politie van Rabat gearresteerd. Zij werden na hun voorgeleiding bij de onderzoeksrechter in hechtenis geplaatst.
Het tweetal werd aangehouden op maandag, nadat een slachtoffer een klacht had ingediend wegens verkrachting, meldt Al Akhbar. Het slachtoffer gaf een nauwkeurige beschrijving van de vermeende verkrachter en zijn medeplichtige aan de rechercheurs. Hierdoor konden ze videobeelden van seksuele aanrandingen door de 61-jarige man terugvinden, die door zijn zoon werden gefilmd.
In haar klacht zei het slachtoffer dat de charlatan haar naar zijn huis had gelokt, door haar te doen geloven dat hij over magische krachten beschikte waarmee hij al haar problemen zou kunnen oplossen. Daarna drogeerde en verkrachtte hij haar. Tot overmaat van ramp, aarzelde zijn zoon niet om het seksuele geweld van zijn roofzuchtige vader te filmen.
Bovendien werd er op de tablet van de zoon ander bewijsmateriaal gevonden dat verschillende andere slachtoffers impliceert. De gewelddadige video-opnames zullen gebruikt worden als bewijsmateriaal voor de rechter. Al deze elementen rechtvaardigen hun inhechtenisneming onder toezicht van het Bureau van de procureur-generaal.
Jalal O. tóch vervolgd voor drie doden explosie Rotterdam
Taxi duurder in Tanger: minimumtarief omhoog
Arts in Marokko vermoord, lichaam in tuin gevonden
Crash bij Nador: drie voertuigen total loss, meerdere gewonden
De comeback van Hakim Ziyech: Europese topclubs willen hem
Advocate ontvangt uitkering in België, maar werkt en woont in Marokko
Taxi duurder in Tanger: minimumtarief omhoog
Arts in Marokko vermoord, lichaam in tuin gevonden
Crash bij Nador: drie voertuigen total loss, meerdere gewonden
Stranden Al Hoceima gekaapt door invloedrijke partijen
Noord-Marokko pompt miljard in wegen
Strandvakanties verpest door afpersers in Marokko
Marokko nieuw pensioenparadijs voor Belgen
Historisch erfgoed Tanger verdwijnt door nieuwbouw